Možnosti ubytování v Přerově a okolí

Penzion u LABUTĚ

Za Mlýnem 1016/6, Přerov

Tel: +420 581 702 555
Mob: +420 602 551 830
Mail: penzion.labut@centrum.cz

Penzion Labuť je zrekonstruovaný penzion nabízející standardní komfort v příjemné a klidné atmosféře. Svou polohou pro Vás bude ideálním místem k individuálním nebo rodinným i firemním pobytům. Nachází se 400 m od centra města. Pohodlné ubytování je základem odpočinku, a proto nabízíme ubytování v pokojích, kdy většinu směřujeme do dvorního traktu.

 

Hotel JANA ****

Koliby 2, Přerov
 
Hotel Jana se nachází na severovýchodním okraji Přerova. Nabízí prostorné klimatizované pokoje, kde najdete TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi připojení zdarma. Využít můžete také hotelové wellness centrum.
 

Hotel FIT ***

Dvořákova 21b, Přerov

Hotel FIT se nachází na okraji Přerova na střední Moravě. Poskytuje pokoje s vlastní koupelnou a balkonem, vnitřní golfový simulátor, saunu, parkování zdarma a bezplatné Wi-Fi.

Hotel NA JIŽNÍ ***

Jižní čtvrť 3/11, Přerov

Hotel Na Jižní v Přerově se nachází v blízkosti velkého hypermarketu a nabízí klimatizované pokoje, restauraci s rytířskou výzdobou, moderní wellness centrum, sportovní zařízení a bezplatné Wi-Fi. Od 946 Kč*.

Penzion Taverna

Horní náměstí 30, Přerov
 

Taverna se nachází v historické části města Přerova – na Horním náměstí v blízkosti zámku. Klientům je k dispozici 1 třílůžkový a 11 dvoulůžkových pokojů vybavených vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), LED televizorem s kvalitním kabelovým příjmem (cca 40 programů) a možností připojení k internetu přes Wi-Fi, bezpečnostním trezorem k uložení cenných věcí a lednicí. V případě zájmu je možné připravit snídaně ve stylu „švédských stolů“. Při individuálním ubytování nabízíme výběr ze snídaňového menu.

Parkování je možné před budovou penzionu nebo v těsné blízkosti na vyhrazeném parkovišti.

Penzion U Slunce

Komenského 1035/4, Přerov

Penzion se nachází ve vnějším centru Přerova. Klientům je k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů vybavených klimatizací, vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), LED televizorem s kvalitním kabelovým příjmem (cca 40 programů) a možností připojení k internetu přes Wi-Fi, bezpečnostním trezorem k uložení cenných věcí a lednicí. 
V případě zájmu je možné připravit snídaně ve stylu „švédských stolů“. Při individuálním ubytování nabízíme výběr ze snídaňového menu.

 

Penzion U Kašny

Wilsonova 151/2, Přerov

Penzion U Kašny se nachází v samém centru města, na rohu ulice ustící na hlavní náměstí. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, WiFi, vlastním sociálním zařízením a lednicí.